اپلموبایل

عکس‌هایی از ماکت‌ها و کاور‌های خانواده آیفون 13 منتشر شدند

ماکت‌های خانواده گوشی‌های آیفون 13 از چین به بسیاری از شرکت‌های سازنده لوازم جانبی مانند قاب و کاور ارسال شده و همانطور که مشخص است، این حرکت منجر به لو رفتن عکس‌های بی‌شماری از آنها شده است. مدتی پیش عکسی از هر چهار مدل این سری از گوشی‌ها دیده بودیم و حالا عکس‌های بیشتری نیز منتشر شده‌اند.

عکس بالا توسط مارکز براونلی، یوتوبر معروف یا همان MKBHD منتشر شده‌ است؛ همه این مدل‌ها به رنگ سفید هستند و در حالی که در عکس به نظر می‌رسد که آیفون 13 معمولی از آیفون 13 پرو بزرگ‌تر است؛ اینطور نیست و به دلیل خطای دید اینگونه به نظر می‌آید. اندازه این دو گوشی یکسان بوده هر‌چند نمایشگر آنها با یکدیگر متفاوت است.

در حال حاضر می‌دانیم که تنها دو مدل پرو با نمایشگر LTPO و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز عرضه خواهند شد و مدل‌های معمولی با همان نمایشگر پیشین ۶۰ هرتزی عرضه خواهند شد؛ اپل قصد دارد در سال آینده و با سری آیفون 14 همه گوشی‌های خود را با پنل LTPO به بازار عرضه کند.

[Best_Wordpress_Gallery id=”90″ gal_title=”ایفون 13 1″]

چند عکس از قاب‌های طراحی شده برای این گوشی‌ها را نیز در بالا شاهد هستیم که بر روی گوشی‌های فعلی آیفون 12 قرار گرفته‌اند؛ این کاور‌ها به اندازه این گوشی‌ها هستند اما مشخصا قرارگیری جای دوربین‌ها و دکمه‌ها متناسب با سری آیفون 12 نیست.

یکی از شرکت‌های تولید کننده کاور چینی که Benks نام دارد نیز این عکس‌ها را منتشر کرده به نظر می‌رسد ماکت‌های استفاده شده برای طراحی این کاور‌ها باشد.

[Best_Wordpress_Gallery id=”92″ gal_title=”ایفون 13 2″]

خانواده گوشی‌های آیفون 13 توسط فاکس‌کان و پگاتران ساخته خواهند شد؛ تولید انبوه این گوشی‌ها هنوز آغاز نشده ولی با توجه به تمایل اپل به عرضه این گوشی‌ها در ماه سپتامبر، احتمالا به زودی شاهد آغاز تولید آنها خواهیم بود. در مورد طراحی این گوشی‌ها نیز باید بگوییم که فعلا تنها ابعاد بخش‌های مختلف این گوشی‌ها به شکل دقیق لو رفته و این ماکت‌ها هم بر همان اساس ساخته شده‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا