اپلموبایل

مدل‌های آیفون 13 پرو حافظه یک ترابایتی و همه مدل‌های آیفون 13 دارای لایدار خواهند بود!

در ماه ژوئن تحلیلگران Wedbush ادعا کردند که گوشی‌های آیفون 13 دارای سنسور لایدار هستند و مدل های پرو با حداکثر 1 ترابایت حافظه داخلی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. پس از این گزارش، تحلیلگران TrendForce گزارش دادند هیچ کدام از این ادعاها صحت ندارند بلکه سنسور لایدار تنها مختص مدل‌های پرو خواهد بود و حداکثر فضای ذخیره سازی سری 13 آیفون به 512 گیگابایت محدود می‌شود.

امروز Wedbush ادعاهای خود مبنی بر حضور سنسور لایدار برای تمامی مدل‌ها و حافظه 1 ترابایتی برای آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس را دوباره تکرار کرد. این ممکن است بدان معنی باشد که حافظه‌های ذخیره سازی پایین‌تر «128 گیگابایت و 256 گیگابایت»  نیز دو برابر خواهند شد.

انتظار می‌رود که نسل جدید آیفون 13 از نظر فروش با نسل 12 در یک سطح باشد یا از آن فراتر رود. امسال اپل زنجیره تأمین 90 الی 100 میلیونی را هدف قرار داده است، در حالی که مدل‌های فعلی آیفون 80 میلیون تولید اولیه داشتند؛ این تقریباً 15٪ افزایش نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد.

البته با وجود کمبود تراشه‌ای که گریبان گیر کمپانی‌های بزرگ تولید کننده گوشی همراه شده، ممکن است هدف اپل تغییر کند. با وجود تمامی این موارد پیش بینی می‌شود که سال 2021 سال سودآوری برای کمپانی اپل باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا