سامسونگموبایل

سامسونگ تصادفا ۲۰ مرداد ماه را برای رویداد آنپکد بعدی خود تایید کرد

به دلایل نامشخصی سامسونگ تمایلی ندارد که به طور رسمی، تاریخ رویداد Unpacked خود را اعلام کند؛ حداقل فعلا. در این رویداد قرار است نسل بعدی گوشی‌های تاشو خود یعنی گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3، ساعت های جدید گلکسی واچ 4 و هدفون گلکسی بادز جدید معرفی شوند. قبلا شایعاتی مبنی بر برگزاری این رویداد در 11 آگوست منتشر شده بود و حالا این خبر توسط خود سامسونگ هم تایید شد اما به سرعت آن را پنهان کرد.

در وب سایت روسی سامسونگ اطلاع رسانی در مورد رویداد گلکسی آنپکد انجام شد که تاریخ 11 آگوست و ساعت 17 به وقت مسکو را نمایش می‌داد و با توجه به اشکال بکار رفته در طراحی پوستر آن، بیشترین تمرکز این رویداد بر روی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ خواهد بود. با وجود اینکه کمتر از یک ماه تا رویداد باقی مانده است، این تیزر پس از مدت کوتاهی به کلی ناپدید شد و دلیل مخفی کاری سامسونگ مشخص نیست.

علاوه بر این دو گوشی تاشو، در رویداد جدید سامسونگ شاهد معرفی گلکسی واچ 4، گلکسی واچ 4 کلاسیک و گلکسی بادز 2 هم خواهیم بود. همچنین قرار است گلکسی زد فولد 3 با قلم S Pen Pro همراه باشد که اولین گوشی تاشو با پشتیبانی از قلم خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا