سامسونگ

سامسونگ گلکسی واچ 4 و واچ اکتیو 4 از سیستم عامل Wear OS استفاده خواهند کرد

به نظر می‌رسد که مراسم آنپکد بعدی سامسونگ، بسیار شلوغ باشد! با توجه به احتمال معرفی نسل بعدی گلکسی زد فولد و زد فلیپ، گلکسی اس 21 FE و دو ساعت هوشمند احتمالی گلکسی واچ 4 و واچ اکتیو 4؛ شرکت سامسونگ محصولات جدید زیادی را برای طرفدارانش به ارمغان آورده است.

ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 4 و واچ اکتیو 4 هر یک در دو سایز متفاوت عرضه شده و از سیستم عامل Wear OS گوگل استفاده خواهند کرد. این یک تغییر مهم در استراتژی سامسونگ به حساب می‌آید زیرا این شرکت در سال‌های گذشته از سیستم‌ عامل خود یعنی تایزن در این محصولات استفاده می‌کرد.


مشکل اصلی سیستم عامل تایزن، نبود اپلیکیشن‌های سوم شخص برای آن است و به نظر می‌رسد که همین موجب همکاری مجدد سامسونگ با گوگل شده است. امیدواریم نتیجه این همکاری بهتر از عمر باتری ساعت‌های مبتنی بر Wear OS باشد!

گلکسی واچ 4 در سایز‌های ۴۲ و ۴۶ میلی متری عرضه خواهد شد و واچ اکتیو 4 نیز در سایز‌های ۴۰ و ۴۲ میلی متری به بازار می‌آید. واچ 4 دارای طراحی کلاسیک بوده و واچ اکتیو 4 از طراحی ساده و کژوال بهره می‌برد.

متاسفانه هیچ یک از این گجت‌های پوشیدنی، ویژگی سنجش قند خون که مدتی پیش شایعاتی درباره آن شنیده بودیم را ندارند و شاید در آینده شاهد اضافه شدن این ویژگی به ساعت‌های هوشمند این شرکت باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا