سامسونگ

سایز نمایشگر سری گلکسی اس 22 سامسونگ مشخص شد

با وجود این که تنها چند ماه از عمر خانواده گلکسی اس 21 سامسونگ می‌گذرد، اما امروز شاهد درز اطلاعاتی در مورد پرچمداران جدید سامسونگ با نام خانواده گلکسی اس 22 هستیم. به این ترتیب سایز نمایشگر اعضای خانواده اس 22 سامسونگ مشخص شده است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط دو منبع خبری منتشر شده است، ابعاد صفحه نمایش محصولات جدید سامسونگ که اوایل سال آینده به صورت رسمی معرفی خواهند شد، به صورت زیر اعلام شده است:

  • سایز نمایشگر گلکسی اس 22: 6.06 یا 6.1 اینچ
  • سایز نمایشگر گلکسی اس 22 پلاس: بین 6.5 تا 6.6 اینچ
  • سایز نمایشگر گلکسی اس 22 الترا: 6.8 اینچ

برای مقایسه، سایز نمایشگر اعضای سری اس 21 به صورت زیر بود:

  • سایز نمایشگر گلکسی اس 21: 6.2 اینچ
  • سایز نمایشگر گلکسی اس 21 پلاس: 6.7 اینچ
  • سایز نمایشگر گلکسی اس 21 الترا: 6.8 اینچ

به این ترتیب شاهد کاهش سایز دو مدل ابتدایی نسبت به نسل پیشین هستیم.

به دنبال شایعات اخیر منتشر شده، اطلاعات درز پیدا کرده و اظهارات آیس یونیورس، یکی از افراد مشهور در حوزه افشای اسرار شرکت‌ها، دوربین گلکسی اس 22 سامسونگ از بزرگنمایی مداوم برخوردار خواهد بود و این در حالی است که نسل پیشین آن‌ها، به قابلیت بزرگنمایی ثابت 2 تا 10 برابری مجهز بودند. در حال حاضر، گوشی‌های هوشمند سامسونگ از حالت دیجیتالی برای زوم استفاده می‌کنند که این موضوع سبب کاهش کیفیت تصاویر خروجی می‌شود. اما در حالت بزرگنمایی مداوم پیکسل‌ها همیشه در بهترین حالت خود به سر خواهند برد.

آیس یونیورس همچنین در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده بود که پرچمداران جدید سامسونگ به قابلیت دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر مجهز خواهند بود. اما شایعات اخیر حاکی از آن است که به دلیل نرسیدن کیفیت تصاویر خروجی به استانداردهای مد نظر مسئولان سامسونگ، آن‌ها از این فناوری در سری اس 22 استفاده نخواهند کرد.

همچنین پیش بینی شده است که سامسونگ، در محصولات این خانواده از پردازشگر گرافیکی AMD در کنار چیپست اگزینوس خود استفاده خواهد کرد و به این ترتیب، پردازش و کیفیتی معادل سیستم‌‌های دسکتاپ را در اختیار کاربران خواهد گذاشت.

از آن جا که سری اس 22 سامسونگ در سه ماهه اول سال 2022 روانه بازار خواهد شد، لذا زمان زیادی برای لو رفتن قابلیت‌های سخت‌افزاری و امکانات آن‌ها باقی مانده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا