اپلموبایل

آیفون SE نسل سوم در سال 2022 با نمایشگر 4.7 اینچی و 5G از راه می‌رسد

آخرین باری که صحبت از آیفون SE نسل شوم شده بود، قرار بود که در این گوشی شاهد طراحی آیفون XR باشیم با این تفاوت که خبری از Face ID نیست و Touch ID به جای آن در درکمه پاور قرار می‌گیرد. حالا دوباره شایعه‌ای جدید درباره آیفون SE نسل سوم منتشر شده که نشان می‌دهد این گوشی با نمایشگر LCD و ۴٫۷ اینچی همراه خواهد بود و پشتیبانی از 5G هم به آن اضافه می‌شود. با این اوصاف، آیفون SE جدید هم احتمالا همین طراحی آیفون SE نسل دو یا آیفون 8 را خواهد داشت.

گزارش جدید از طرف Roos Young منتشر شده که منابع خوبی در این صنعت دارد. او مشخصا گفته است که خبری از طراحی آیفون XR نخواهد بود که شاید برای بسیاری ناامید کننده باشد.

اضافه شدن 5G به آیفون SE نسل سوم هم به این معنی است که حالا ارزان‌ترین آیفون اپل هم 5G می‌شود که قطعا همین مورد می‌تواند نقش مهمی در فراگیرتر شدن این شبکه در سراسر دنیا داشته باشد.

اما این سری از آیفون چه زمانی از نمایشگر 4.7 اینچ فراتر خواهد رفت؟ فعلا که شایعات می‌گویند در سال 2024 مدلی با نمایشگر 5.7 تا 6.1 اینچی LCD و حفره‌دار خواهیم داشت. البته باید ببینیم شایعات چقدر تا آن زمان حرف‌های متفاوتی از این گوشی خواهند زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا