سامسونگموبایل

جزئیات بیشتر از سرعت شارژ سری گلکسی اس 22 منتشر شد

در ماه‌های اخیر، شاهد انتشار شایعات بسیاری مربوط به سرعت شارژ سری گلکسی اس 22 بوده‌ایم. برخی از شایعات، ادعا می‌کنند که گوشی‌های این سری نیز حداکثر از سرعت شارژ ۲۵ واتی پشتیبانی خواهند کرد؛ در سوی دیگر نیز شاهد ادعاهایی درباره بازگشت سرعت شارژ ۴۵ واتی به سری گلکسی اس هستیم.

چندی پیش، شاهد دریافت تاییدیه 3C کشور چین توسط گوشی‌های گلکسی اس 22 (SM-S9010)، گلکسی اس 22 پلاس (SM-S9060) و گلکسی اس 22 الترا (SM-S9080) با سرعت شارژ ۲۵ واتی بودیم؛ اما مدل‌های پلاس و الترا در کشور دانمارک موفق به دریافت تاییدیه DEMKO با سرعت شارژ ۴۵ واتی شدند.

این امر، نشانگر این است که گوشی گلکسی اس 22 با شماره مدل‌های SM/906E/DS، SM-906E و SM-S9060 و گلکسی اس 22 الترا با شماره مدل‌های SM-S908E/DS، SM-908E، SC-52C و SCG14؛ در مناطق مختلف با سرعت‌ شارژهای متفاوتی عرضه خواهند شد. در سوی دیگر، مدل معمولی یا همان گلکسی اس 22 با شماره مدل‌های SM-S901E/DS، SM-901E، SC-51C و SCG13 در همه مناطق با سرعت شارژ ۲۵ واتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

گواهی دریافت شده از DEMKO دانمارک، اشاره‌ای به ظرفیت باتری این گوشی‌ها نمی‌کند؛ اما با استناد به برخی از مطالب لو رفته اخیر، گوشی گلکسی اس 22 دارای باتری ۳۷۰۰ میلی آمپری بوده، گلکسی اس 22 پلاس باتری با ظرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپری دارد و در نهایت، گلکسی اس 22 الترا به همراه باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری روانه بازار خواهد شد.

در چند روز اخیر، شاهد لو رفتن مشخصات سخت افزاری و قیمت سری گلکسی اس 22 به طور کامل نیز بودیم و حالا جزئیات چندانی وجود ندارد که درباره این گوشی‌ها ندانیم. سامسونگ هنوز به طور رسمی اشاره‌ای به این گوشی‌ها نکرده است؛ اما می‌دانیم که این شرکت در روز ۹ فوریه (۲۰ بهمن) قصد برگزاری یک رویداد گلکسی آنپکد را جهت رونمایی از سری گوشی‌های گلکسی اس 22 و تبلت‌های گلکسی تب اس 8 دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا