سامسونگموبایل

سامسونگ فروش گوشی گلکسی اس 21 الترا را متوقف کرد

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ برگزاری رویداد جدید گلکسی آنپکد سامسونگ که قرار است در آن شاهد رونمایی از سری گوشی‌های گلکسی اس 22 و همچنین تبلت‌های گلکسی تب اس 8 باشیم؛ به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد داشته تا توجه همه کاربران را به محصولات جدید خود اختصاص دهد و به همین دلیل، شاهد توقف فروش پرچمدار پیشین این شرکت یا همان گلکسی اس 21 الترا در برخی از بازارها هستیم.

سامسونگ دیگر در سایت رسمی خود در کشورهای فرانسه، آلمان، انگلستان و آمریکا؛ گوشی گلکسی اس 21 الترا را به فروش نمی‌رساند. البته، هنوز امکان خرید نسخه معمولی در این سری یا همان گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 FE که اخیرا شاهد معرفی آن بودیم؛ وجود دارد.

البته خرید گوشی گلکسی اس 21 الترا، دیگر تنها از طریق سایت رسمی سامسونگ ممکن نیست و اکثر فروشندگان، حتی با قیمتی ارزان‌تر این گوشی را به فروش می‌رسانند. خرید یک گوشی پرچمدار در آستانه معرفی نسل جدید آن، شاید از نظر داشتن جدیدترین تکنولوژی‌ها چندان عاقلانه نباشد؛ اما مسلما بسیار ارزان‌تر از خرید یک پرچمدار جدید تمام خواهد شد!

گلکسی اس 21 الترا، یکی از محصولات بسیار خوب شرکت سامسونگ بوده و اکثر کاربران از این گوشی رضایت بالایی داشتند. حالا باید صبر کرده و ببینیم که پرچمدار جدید سامسونگ چگونه عمل خواهد کرد و آیا گلکسی اس 22 الترا که جانشین سری گلکسی نوت نیز محسوب می‌شود؛ خواهد توانست موفقیت‌های نسل پیشین را ادامه دهد یا خیر؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا