شیائومیموبایل

سه ردمی 9 جدید معرفی شدند؛ ردمی 9i اسپرت، ردمی 9A اسپرت و ردمی 9 اکتیو

اگر فکر می کنید حالا که گوشی ردمی 10 به تازگی معرفی شده، شیائومی دست از آپدیت سری قبل یعنی ردمی 9 می‌کشد سخت در اشتباهید. سه عضو جدید به خانواده ردمی 9 اضافه شده اند.

ردمی  9i اسپرت و ردمی 9A  اسپرت ممکن است در نگاه اول بسیار شبیه نسخه های غیر اسپورت 2020 خود باشند، اما این شرکت چینی قطعا به فکر تغییراتی در نسخه جدید بوده است. این دو گوشی به لطف روکش نانو P2i بدنه های ضد آب دارند.P2i یک شرکت توسعه فناوری نانو است و وظیفه محافظت از گوشی را در شرایط سخت بر عهده دارد.

ردمی 9 اکتیو، گوشی جدید دیگری از این خانواده است که دارای 6 گیگابایت رم، 128 گیگابایت حافظه داخلی و دو رنگ متفاوت است. نسخه اصلی 4 گیگابایت رم و 64 گیگ حافظه داخلی دارد. بنابراین اگر به فکر ارتقا ردمی 9 خود هستید این گوشی آپدیت خوبی خواهد بود.

ظاهر ردمی  9i اسپرت و ردمی 9A  اسپرت تا حد زیادی گیج کننده و شبیه هم هستند. چیپست‌ها، تنظیمات دوربین، بدنه و صفحه نمایش هر دو گوشی یکسان هستند، اگرچه پنل 9A کمی روشن تر است.

تفاوت این دو گوشی تنها حافظه آنهاست. 9A اسپرت، 4 گیگابایت رم و 64 و 128 گیگابایت حافظه داخلی دارد، در حالی که 9i  اسپرت فقط 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد و در نسخه‌های 2 گیگابایت و 3 گیگابایت رم عرضه می‌شود.

ردمی 9 اکتیو و ردمی 9 معمولی را نباید با ردمی 9 نسخه بین المللی اشتباه گرفت. بله می‌دانیم که هر دو گوشی دارای نام مشابه و از یک تولید کننده یکسان هستند ولی کمی تفاوت‌ دارند. نسخه جدید اکتیو دیگر رنگ نارنجی و آبی ندارد و رنگ‌های سبز و بنفش را جایگزین آنها می کند. همچنین به جای رم  4 ردمی 9 معمولی ، نسخه جدید با رم 6 گیگابایت ارائه می شود. اگر بخواهید ، می‌توانید نسخه پریمیوم را هم تهیه کنید.

هر سه گوشی در حال حاضر در وب سایت شیائومی هند برای خرید موجود است.  ردمی 9A  اسپرت ارزان ترین آنها با قیمت 95 دلار، ردمی 9i اسپرت نسخه اصلی 120 دلار،  ردمی 9 اکتیو 130 دلار برای نسخه  رم4 و 160 دلار برای نسخه رم 6 قیمت گذاری شده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا