سامسونگموبایل

گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس، همان دوربین سلفی نسل پیشین را به همراه دارند

سری گوشی‌های گلکسی اس 22 شرکت سامسونگ، قرار است در هفته دوم ماه فوریه روانه بازار شوند؛ به همین دلیل هر چه به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شویم، شاهد شدیدتر شدن سیل شایعات هستیم. جدیدترین شایعه منتشر شده درباره این گوشی‌ها، از سوی رسانه GalaxyClub.nl‌ بوده و به گفته آن، گوشی‌های گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس از دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کنند.

این امر بدین معناست که دوربین سلفی استفاده شده در این گوشی‌ها، مشابه دو نسل پیشین یعنی نسخه‌های معمولی و پلاس گوشی‌های گلکسی اس 21 و اس 20 بوده و در برخی گوشی‌های گلکسی اس 10 عرضه شده در سال ۲۰۱۹ نیز از همین دوربین استفاده شده است.

در سوی دیگر، گوشی گلکسی اس 22 الترا قرار است دوربین سلفی ۴۰ مگاپیکسلی را به همراه داشته باشد که آن نیز مشابه دوربین سلفی قرار گرفته در گوشی‌های گلکسی اس 21 الترا و اس 20 الترا است. این گوشی همچنین قرار است از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی با کیفیت بهبود یافته استفاده کند که توسط دوربین ۱۲ مگاپیکسلی التراواید مشابه نسل گذشته و دو سنسور جدید ۱۰ مگاپیکسلی سونی برای دوربین‌های تله‌فوتو و زوم پریسکوپی، همراهی خواهد شد.

گوشی‌های گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس نیز قرار است دوربین اصلی بهتری دریافت کرده که رزولوشن آن به ۵۰ مگاپیکسل ارتقا یافته است؛ یک دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با زوم ۳ برابر نیز آن را همراهی خواهد کرد.

درباره استفاده مجدد سامسونگ از این دوربین سلفی چه می‌اندیشید؟ مسلما نسخه معمولی و پلاس سری گلکسی اس، دیگر پرچمداران اصلی سامسونگ نیستند اما استفاده از سنسوری ۱۰ مگاپیکسلی که مربوط به گوشی‌های سال ۲۰۱۹ است؛ با توجه به قیمت این گوشی‌ها کمی ناعادلانه به نظر می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا