موبایلهواوی

معرفی خانواده هواوی P50 ماه آینده با سنسوری بزرگ برای دوربین الترا واید

طبق شایعه‌ای که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده، به نظر می‌رسد روز هفتم مرداد ماه شاهد معرفی رسمی خانواده هواوی P50 باشیم. جالب اینجاست که شایعه مذکور، در قالب یک کد باینری و به صورت 1011011001 با اعشار تا 729 بوده است که نتیجه آن تاریخ ۲۹ جولای یا همان هفت مرداد ماه می‌شود. این بخش را که کنار بگذاریم، خانواده هواوی P50 قرار است با سه گوشی همراه باشد که مدل معمولی هواوی پی50، هواوی P50 Pro و هواوی P50 Pro+ را شامل می‌شوند.

یک منبع دیگر از چین هم خبر آورده که ممکن است هواوی به خاطر مشکلاتی که در دوران پاندمی کرونا داشته است، یک نسخه 4G و آماده از هواوی P50 را به همراه پردازنده Kirin 9000 به بازار معرفی و عرضه کند. مدل‌های پرو و پرو پلاس از خانواده هواو P50 هم گویا با پردازنده 5G و کمی دیرتر از مدل 4G گفته شده عرضه می‌شوند.

یک شایعه جذاب دیگر در مورد این سری از گوشی‌های هواوی، به اندازه سنسور دوربین الترا واید آنها برمی‌گردد که گویا قرار است اندازه 1/1.18 اینچی داشته باشد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، این بزرگ‌ترین سنسور التراواید در یک گوشی هوشمند خواهد بود. سنسور دوربین اصلی گوشی‌های هواوی P50 Pro و P50 پرو پلاس نیز گویا سنسور 1 اینچی سونی IMX800 خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا