موبایلهواوی

هواوی واچ جی تی 2 پرو ECG و هواوی بند 6 پرو رسما معرفی شدند

دیروز براساس خبری که از جی اس ام منتشر شد، هواوی جدیدترین سری گوشی‌های پرچمدار خود یعنی هواوی P50 را معرفی کرد و همراه با این محصولات از دو گجت پوشیدنی هوشمند به نام‌های هواوی واچ GT 2 Pro ECG و هواوی بند 6 پرو پرده برداشت.

هر دوی این گجت‌ها به نوعی به عنوان یک به‌روز‌رسانی بزرگ نسبت به نسخه اصلی خود تلقی می‌شوند به طوریکه هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG قادر به پایش نوار قلب است و همینطور هواوی بند 6 پرو می‌تواند دمای بدن را بسنجد و به اطلاع کاربر برساند.

هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG در بقیه مشخصات ظاهری و فنی همانند نسخه اصلی آن یعنی هواوی واچ جی‌تی 2 پرو است. برهمین اساس، هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG از یک صفحه نمایش 1.39 اینچی امولد، محافظ صفحه سفایر و قاب تیتانیومی بهره خواهد برد. همچنین شاهد ویژگی‌های سلامتی مانند خوانش نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام، شمارشگر ضربان قلب، سنجش میزان اکسیژن خون، پایشگر خواب و سنجشگر میزان استرس نیز در این ساعت خواهیم بود. درکنار این ویژگی‌ها، هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG از صد حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند و در بخش نرم‌افزار نیز سیستم‌عامل هواوی lite را اجرا می‌کند.

ساعت هوشمند هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG تنها در یک رنگ مشکی عرضه می‌شود و فروش آن نیز در روز 21 مرداد با برچسب قیمتی 478 دلار اغاز خواهد شد.

از آن سو، هواوی بند 6 پرو دارای صفحه نمایش 1.47 اینچی امولد است و از ویژگی‌‌های سلامتی مانند شمارشگر ضربان قلب، سنجش میزان اکسیژن خون، پایشگر خواب و سنجش میزان استرس بهره میبرد. در کنار این ویژگی‌ها، هواوی بند 6 پرو قادر خواهد بود میزان دمای بدن کاربر را هم بسنجد و همچنین از 96 حالت ورزشی نیز پشتیبانی می‌کند. از دیگر نکات مثبت هواوی بند 6 پرو می‌توان به عمر باتری طولانی دو هفته‌ای در استفاده معمولی اشاره کرد.

درنهایت باید اشاره کرد که فروش هواوی بند 6 پرو قرار است در روز 29 مرداد با برچسب قیمتی 70 دلاری اغاز شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا