سامسونگسرویس خبر

قابلیت‌های دوربین گلکسی اس 22 به زودی برای دیگر گوشی‌های سامسونگ مثل سری اس 21 و نوت 20 منتشر خواهد شد

جدیدترین سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 22 با قابلیت‌های دوربین متعددی معرفی شد و حالا سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد که بخشی از این ویژگی‌های دوربینی جدید برای دیگر گوشی‌های سامسونگ شامل سری گلکسی نوت 20، سری اس 20 / اس 21 و سری زد فولد 2 و 3 عرضه در قالب یک بروزرسانی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته باید اشاره کرد که این بروزرسانی ابتدا برای کاربران کره جنوبی عرضه خواهد شد و سایر کاربران نیز در نوبت‌های بعدی قابلیت‌های دوربین گلکسی اس 22 را دریافت خواهند کرد.

لیست قابلیت‌های دوربین سری گلکسی اس 22 به صورت زیر است:

  • حالت تصویربرداری پرتره بهینه شده در شب: سری گلکسی اس 20، سری گلکسی اس 21، سری گلکسی اس نوت 20، گلکسی زد فولد 2 و 3

این قابلیت جدید به دوربین تله‌فوتو این امکان را می‌دهد تا در شب بتواند تصاویر پرتره باکیفیتی ثبت کند.

  • حالت فریم خودکار بهینه شده: سری گلکسی اس 21 / اس 21 FE، زد فلیپ 4G و 5G، زد فولد 2 و 3

طبق ویژگی اشاره شده، دوربین قادر خواهد بود به کمک افزایش و کاهش زوم (بزرگنمایی) تا ده نفر را به صورت خودکار در یک فریم نگه دارد به شرط آن که این افراد در فاصله 5 متری قرار داشته باشند. البته این قابلیت‌ در گوشی‌های تاشو وجود داشت ولی بروزرسانی جدید باعث بهبود عملکرد آن می‌شود.

فعالسازی حالت فریم خودکار
فعالسازی حالت فریم خودکار
  • افکت‌های بهبودیافته برای تماس تصویری: سری گلکسی اس 20 / اس 20 FE، سری گلکسی نوت 20، سری گلکسی اس 21 / اس 21 FE، زد فلیپ 4G / 5G، زد فلیپ 3، زد فولد 2 و 3

این قابلیت با برنامه‌های ترد پارتی هماهنگ خواهد بود و امکان تغییر تصویر پشت کاربر در هنگام تماس و مدیریت میکروفون را به ارمغان خواهد آورد. از برنامه‌های سازگار می‌توان به واتس‌اپ، گوگل Dou، زوم و مایکروسافت تیمز اشاره کرد.

  • حالت فریم خودکار برای تماس‌ تصویری: سری گلکسی اس 21 / اس 21 FE، زد فلیپ 4G / 5G، زد فولد 2 و 3

با بهره‌گیری از این قابلیت، کاربر قادر خواهد بود تا به صورت آزادانه حرکت کند و دوربین به صورت خودکار فریم را تثبیت می‌کند.

  • افزایش کیفیت دوربین برای برنامه‌های ترد پارتی: سری گلکسی اس 21 / اس 21 FE، زد فلیپ 3، زد فولد 3

ویژگی ذکر شده باعث می‌شود تا عملکرد دوربین در برنامه‌هایی مانند اینستاگرام، تیک تاک و اسنپ‌چت بهتر شود و با قابلیت‌های پیشرفته آن‌ها سازگار شود.

در نهایت باید اشاره کرد که برنامه اختصاصی تصویربرداری پیشرفته سامسونگ موسوم به Expert RAW نیز به زودی برای گلکسی زد فولد 3 عرضه خواهد شد و در طی ماه جاری میلادی برای دانلود در گلکسی استور در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع
GSMArena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا