سرویس خبرگوگل

پیکسل واچ ممکن است با یک مدل دیگر با نام پیکسل واچ فیت همراه باشد

دو مورد از افشاگران با سابقه با نام‌های ShrimpApplePro و chunvn8888 اخیرا ادعا کرده‌اند که در مورد مدلی شنیده‌اند که کارمندان گوگل آن را پیکسل واچ فیت می‌نامند، اما مشخص نیست که آیا این مدل همان پیکسل واچ است یا خیر.

گوگل اخیرا نام پیکسل واچ را به عنوان یک علامت تجاری به ثبت رسانده، بنابراین می‌توانیم فرض کنیم که مدل استاندارد با این نام شناخته می‌شود. اکانت ShrimpApplePro می‌گوید که پیکسل واچ فیت دارای حاشیه‌های بسیار ضخیم است و یک هنرمند به نام Ian Zelbo که در رندر سازی مشهور است گفته که احتمالا این مدل خاص دارای بدنه آلومینیومی باشد، در حالی که مدل معمولی ممکن است از فولاد ضد زنگ ساخته شود و همچنین یک نسخه مشکی رنگ هم در دستور کار گوگل باشد.

پیکسل واچ فیت ممکن است حدود ۴۰۰ دلار قیمت داشته باشد، به این معنی که به طور قابل توجی گران‌تر ازسامسونگ گلکسی واچ ۴ است که از ۲۴۹٫۹۹ دلار شروع می‌شود و این تقریبا همان قیمت اپل واچ سری 7 است.

این اطلاعات در راستای افشای اطلاعات قبلی است که نشان می‌داد پیکسل واچ می‌تواند بیشتر از ساعت‌های فیت بیت قیمت داشته باشد و به عنوان رقیب مستقیم اپل واچ در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است که گران‌ترین مدل ساعت‌های فیت بیت در حال حاضر با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

گوگل به احتمال زیاد پیکسل واچ را ماه آینده در کنفرانس امسال خود در کنار Pixel 6a مقرون به صرفه، معرفی خواهد کرد. باید دید که آیا این ساعت به اندازه کافی خوب خواهد بود تا مشتریان را ترغیب به خرید کند یا خیر.

منبع
PhoneArena
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا